Kedi Yürüteç (TKRLK1)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺2.250,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.950,00(KDV Dahil)
₺236,17 'den başlayan taksitlerle

Walkin' Wheels  Kedi Yürüteç , 3.5 kg'dan büyük her kedi için uygundur.

Tek bir tuş ile yükseklik, genişlik ve uzunluğu ayarlanabilen tek KediYürütecidir.

Kompleks ölçümlerden kurtulun. Sadece tek bacak ölçüsü ve ağırlık ile uygun Kedi Yürüteç sağlanır

Walkin' Wheels  Kedi Yürüteç , sadece köpeğinizin konforu ve hareket kabiliyeti düşünülerek tasarlanmıştır.Walkin' Wheels kedi yürüteçleri Dünya Veterinerler Birliği'nin desteklediği tek  yürüteçtir. Kedi Yürüteç tamamen yurt dişi üretimdir.

 

Walkin' Wheels  Kedi Yürüteç , 3.5 kg'dan büyük her boy kedi için uygundur.

Felçli kediler için idealdir.Hem felç kedilerde, hem de arka ayaklarını kullanmakta zorlanan, denge problemi yaşayan veya yaşlılıktan ayağa kalkma sorunu yaşayan kedilerde fizik tedavi amaçlı kullanılabilir ve büyük fayda sağlar.

Tek bir tuş ile yükseklik, genişlik ve uzunluğu ayarlanabilen tek Kedi Yürüteçidir. Bu sayede kediniz büyüdükçe/kilo aldıkça ya da en rahat edeceği pozisyon ayarlanarak kullanması sağlanır.

Kompleks ölçümlerden kurtulun. Sadece tek bacak ölçüsü ve ağırlık ile uygun kedi Yürüteç sağlanır.

Walkin' Wheels  Kedi Yürüteç , sadece köpeğinizin konforu ve hareket kabiliyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Walkin' Wheels Kedi yürüteçleri Dünya Veterinerler Birliği'nin destekledigi tek yürüteçtir. Kedi Yürüteç tamamen yurt dişi üretimdir.

Teslimattan sonra ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığından iade yapılamamaktadır.

 

Kedi Yürüteç Detayli Bilgiler;

Walkin' Wheels kedi yürüteçleri tamamen hayvanin sağlığı,rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Felçli kediler ve felçli köpekler için idealdir.

Kedi Yürüteç, hayvanın devam eden tedavi süreçlerini de desteklemektedir ve gerektiğinde egzersiz için ayakları hafifçe yere değecek,gerektiğinde arkadan bağlanacak şekilde kullanılabilmektedir.Yani hayvanı tekrar aktif hayata döndürmekle beraber, hastalığının iyileşmesine de yardımcı olmaktadır.

El yapımı yürüteçlerde çok sayıda kompleks ölçüme ihtiyaç duyulmaktadır ve tek bir ölçümün dahi yanlış alınması hem yürüteçi kullanılmaz hale getirmekte hem de hayvanın sağlığını tehdit etmektedir. El yapımı ya da benzeri yürüteçlerde belli bir standart olmadığı ve  veteriner onayına sahip olmadığı için yanlış bir üretim hayvanın sağlığı için ciddi tehlikeler oluşturabilir. Hayvanın büyümesi ya da hastalığındaki değişimlere de cevap veremeyecektir.

Walkin' Wheels Kedi Yürüteç'te ise tek bir ölçü yeterli olmakta ve tek bir tuş ile ölçüsü ayarlanabilen tek Kedi Yürüteç olduğundan, hayvan büyüdükçe ya da hastalığında ilerleme/gerileme olduğunda ebatı yine en rahat edeceği şekilde ayarlanabilmektedir. Kedi Yürüteç ayarlanabilir olması sayesinde, benzer boydaki kedilerde de rahatça kullanılanılabileceği gibi, çıkarılıp takılabilen tekerlekler değiştirilerek farklı boylardaki kedilerde de uygulanabilir.

Walkin' Wheels Kedi Yürüteç yürüteçler dünyada 12.000 şehirde hayvanlara yardımcı olmaktadır. 


  

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler